مشاوره

درباره ی ما

آشنایی بیشتر با ماهان جعفری

ماهان جعفری متولد شهرستان رشت است. او که در سنین پایین خود را با یادگیری زبان های مختلف مانند انگلیسی و آلمانی مشغول کرده بود در سن 14 سالگی و به صورت اتفاقی با دوره ی بازاریابی بیزنس مستری آنتونی رابینز و چت هولمز آشنا شد. این اتفاق به قدری روی او تاثیر داشت که او حس می کرد که با دنیای جدید رو به رو شده است که تا امروز قادر به دیدنش نبود. در آن روز چنان عاشق علم بازاریابی شد که به گفته ی خودش خواب را از چشمانش گرفته بود و زندگی او را تغییر داد. بعد از این اتفاق او شروع به مطالعه و یادگیری این علم از طریق ویدیو های آموزشی افرادی همانند شسیش و کتاب های مختلفی را در این زمینه مطالعه کرد تا بتواند تسلط بیشتری داشته باشد. البته باید گفت که در این راستا او نیز سختی های زیادی را متحمل شد. 

‎او که در سنین 17 تا 18 سالگی سعی می کرد در شرکت های مختلف بازاریابی و یا صنعتی کار کند و از علم خود استفاده کند اکثرا با افرادی رو به رو میشد که با گفتن اینکه این علم ریشه ی خارجی دارد و در داخل کشور امکان استفاده از آن وجود ندارد سعی در ممانعت در کار او داشتند.

‎او به همین دلیل شروع به استفاده و یادگیری از مقالات و دوره های فارسی موجود کرد که با مشکلات زیادی در زمینه بروز بودن مطالب و یا حتی ترجمه ی درست آن مطالب مواجه شد. او که حال مشکل جدیدی را رو به روی خود میدید تمام تلاش خود را معطوف به این زمینه کرد که بتواند علم و دانش بازاریابی را به شکلی نوین و کاربردی در داخل کشور ارائه کند.

‎او سپس برای به سرانجام رساندن این هدف خود 2 سال بعد از زندگی را صرف کارکردن در تهران کرد که بتواند دانش خود را در مرحله های تجربه امتحان و آزمایش کند. او همچنین در این سال ها در دانشگاه گیلان در رشته ی مدیریت بازاریابی پذیرفته شد و سپس بعد از آن و برای کسب مدرک کارشناسی ارشدش راهی دانشگاه تهران شد. 

‎از دستاورد های دوران دانشجویی او نیز می توان به این اشاره کرد که او به جز اینکه مشاور بیش از صد شرکت و تولیدی مختلف بود، توانست که به تنهایی اولین کتاب خود را در زمینه ی بازاریابی به اسم جادوی بازاریابی مکتوب و منتشر کند. این کتاب که همین حالا در وب سایت ما موجود است را می توانید با استفاده از لینک زیر مطالعه کنید.

‎بعد از اتمام دانشگاه فعالیت های ماهان جعفری به شکل بزرگ تری ادامه دار شد. او در اولین اقدامات خود با مشاوره تعدادی از مهم ترین طلا فروشی های استان و تعدادی از موسسه های بزرگ استان توانست جای پای خود را به عنوان یکی از قوی ترین مشاوران استان و حتی ایران محکم کند و مهر تاییدی بر علم او و کاربردی بودن آن بزند. 

‎او که در طی این چند سال توانسته بود به صورت کاملا موفقیت آمیز به بیش از صد کسب و کار کوچک و بزرگ مشاوره دهد، حال هدف جدیدی را در جلوی خود می دید. اون به دنبال ایجاد سبک جدیدی از مشاوره و انتقال علم خود بود که بتواند به افراد مختلف در سطح کل کشور برای راه اندازی و سیستم سازی درست کسب و کارهایشان کمک برساند. او با راه اندازی وب سایت و شروع مشاوره های آنلاین خود و راه اندازی تیم آکادمی سعی در ایجاد یک اکوسیستم جدیدی در زمینه ی مارکتینگ داشت که نه تنها برای همه ی اقشار جامعه در دسترس باشد بلکه با اصلاح روش های موجود بتواند این علم را به درست ترین شکل ممکن به دست افراد نیازمند به آن برساند